top of page
Пошук
  • Фото автораOrtoprofi

Синдром неспокійних ніг.


Що це таке? Це такий стан, коли в ногах відчувається дискомфорт, який стає меншим або повністю зникає, коли людина починає рухати ногами. Такий стан спостерігається як в дітей, так і дорослих.

Даний синдром досить важко діагностувати, особливо в дітей, так як цей стан важко описати. Діти можуть казати про те, що вони відчувають біль, тиск, лоскотки, що їм щось заважає або вони відчувають, що по ногах повзають мурашки. І якщо вдень людина може зменшувати відчуття дискомфорту рухом ніг, то вночі ситуація погіршується.

Відповідно, порушується якість сну. Як правило, людина, в якої є синдром неспокійних ніг, вночі рухає ногами, плавно, не дуже помітно, але це заважає якісно відпочивати під час сну та людина зранку може відчувати себе змученою. Часто в ситуаціях, коли дитина повинна певний час сидіти без руху (в транспорті, в школі на уроках, в кінотеатрі тощо), вона поводить себе так, що її називають "непосидючою", "метушливою".

Але цей стан в дитини не потрібно плутати з болями росту. Головна різниця - що дискомфорт при синдромі неспокійних ніг суттєво зменшується або зникає, коли дитина починає рухати ногами.

При підозрі в людини даного синдрому обов'язковим є огляд і консультація лікаря.

А також: * Встановити чіткий режим; * Займатись фізичною активністю, направленою на завантаження ніг; * Як можно менше часу проводити в лежачому стані; * Для дорослих рекомендують носіння компресійної білизни; * Переглянути раціон, відмовитись від важкої їжі та великої кількості рідини перед сном; * Перед сном зменшити фізичні та психоемоційні навантаження.

Ми чекаємо вас за адресою:. м.Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК "Південний", ТЦ "Україна", 2 поверх, магазин 2/8 Телефон 0677296689

80 переглядів0 коментарів
bottom of page