top of page

   ПРО НАС

Ми впевнені, що кожна пара взуття в першу чергу повинна турбуватись

про комфорт ваших ніг.

Ортопрофі виготовляє і реалізує ортопедичне взуття для дітей і дорослих та індивідуальні ортопедичні устілки. Наші товари надають відчуття комфорту, позбавляють болю та допомагають при деформації стоп.

Ортопрофі є одним з небагатьох виробників ортопедичного взуття в Україні,

які займаються індивідуальним пошитям взуття.

Petro Olar.jpg
Олар Петро, Власник "Ортопрофі"

"20 років роботи у напрямку ортопедичної корекції стоп дозволили напрацювати величезний досвід вирішення завдань, які перед нами ставили наші клієнти і лікарі. 
До Ортопрофі звертаються із бажанням підвищити комфорт при ході, та зі складними випадками, які пов’язані з корекцією різних видів деформації стоп.
Розуміючи відповідальність за якість нашої роботи,  ми завжди перед прийомом замовлень надаємо вичерпну інформацію.  Пропонуємо найбільш доступний  варіант вирішення питання.
Прийом замовлення веде кваліфікований технік-ортопед з досвідом роботи не менше 10 років.
Також ретельно підходимо до вибору матеріалів, з яких виготовляємо ортопедичне взуття. Використовуємо виключно якісні, натурнальні та екологічні матеріали, підтверджені  висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Беремося за найскладнішу роботу!"

Athletic Shoes

Співпраця з нами

Ортопрофі - інтернет-магазин, який пропонує ортопедичне взуття власного виробництва з натуральної шкіри високої якості.

​       Працюючи з нами, ви не зможете не оцінити:

  • ПРИЄМНІ ЦІНИ. Співпрацювати з виробником завжди вигідно. Ви отримуєте продукцію за більш вигідною ціною, ніж в роздрібних магазинах.

  • ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ.  Ортопедичне взуття Ортопрофі виготовляється з матеріалів високої якості. Перевірка на відповідність взуття всім вимогам здійснюється без винятків. Маємо санітарно-гігієнічну документацію. Ви гарантовано отримаєте якісний товар.

  • ​ЗРУЧНА ДОСТАВКА. Наш інтернет-магазин пропонує доставку транспортними компаніями - Нова Пошта та Укрпошта. Ви отримаєте посилку протягом декількох днів після відправки в будь-якому населеному пункті України. 

  • МОЖЛИВІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПОШИТТЯ ВЗУТТЯ. Ортопрофі один з небагатьох виробників ортопедичного взуття в Україні, який може шити взуття на замовлення.

Для всіх бажаючих магазин ортопедичного взуття Ортопрофі

пропонує свою співпрацю.

Замовте у нас оптом нашу продукцію і особисто переконаєтеся в її якості. Щоб купити у нас ортопедичне взуття власного виробництва

за оптовими цінами, зв'яжіться з нашим менеджером по телефонам

або заповніть форму на сайті.

 

Приємних покупок!

МИ В
INSTAGRAM

Швидше підписуйтесь на @ortoprofi.ua. Слідкуйте за новинами, розповідайте друзям і залишайте свої коментарі!

bottom of page