top of page
Пошук
  • Фото автораOrtoprofi

Hallus valgus або вальгусна деформація великого пальця стопи.


Hallus valgus або вальгусна деформація великого пальця стопи - це те, що в народі називають "кісточка" або "шишка" біля великого пальця ноги. Відхилення великого пальця назовні - зустрічається досить часто, приблизно у 20-25% дорослих і буває навіть у дітей. Займає перше місце серед захворювання стопи по кількості звернень жінок до ортопеда.

Дане захворювання - це не тільки косметичний та естетичний дефект, воно часто супроводжується болями, заважає підбору взуття, призводить до появи мозолів, артрозу і бурситу плюснефалангового суглобу першого пальця, розвитку молоткоподібної деформації 2-5 пальців, часткової втрати працездатності та неможливість вести активний спосіб життя. Причин виникнення даного захворювання багато - від генетично обумовленої недостатності сполучної тканини до збоїв в ендокринній системи.

У випадку наявності сильних (нестерпних) болів, вираженої деформації можливо необхідна операція - рішення повинен приймати лікар.

В інших випадках є можливість допомогти собі і своїм ногам консервативними методами - індивідуально виготовленими устілками, які дозволять правильно розподілити навантаження, тобто розвантажити область великого пальця, а також - спеціальним взуттям, в якому на місці деформації (шишки) наявні вставки з м'якої шкіри або спеціальної тканини, яка буде м'яко обгортати кісточку та дозволить уникнути дискомфорту. Для більш детальної консультації дзвоніть 0677296689 - компанія Ортопрофі. Наша адреса: м.Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК "Південний", ТЦ "Україна", магазин 2/8.

51 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page