top of page

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПОШИТТЯ ВЗУТТЯ

 

Шукаєте пару взуття, яка буде не тільки красивою, а зручною і комфортною?

Індивідуальне пошиття взуття –

це чудова можливість

придбати собі взуття, яке відповідає

не тільки формі та розміру стопи,

а її індивідуальним анатомічним особливостям.

Shoemaker

Магазин ортопедичного взуття

Ортопрофі

Виготовлення ортопедичного взуття

за індивідуальною колодкою, з урахуванням усіх анатомічних особливостей стопи

та певних деформацій.

  • Як позбутися болі і дискомфорту в ногах і почуватись комфортно?

Однозначно не варто ігнорувати комфорт і повноцінність життя, бо наші ноги – це символ руху і їм потрібно приділяти особливу увагу. Абсолютно у кожної людини, в тій чи іншій мірі, є свої анатомічні нюанси і відмінності. Найчастіше їх хочеться приховати, забути про них, завуалювати і не звертати увагу.

Які б проблемні ноги у вас не були - взуття, пошите майстром під замовлення, приховає ваші анатомічні особливості і дозволить вам повноцінно ходити без колишнього дискомфорту. Це дасть вам можливість отримувати задоволення від життя, а не концентрувати всю свою увагу на неприємних відчуттях, пов'язаних з незручним взуттям.

  • Що робити, якщо анатомічні нюанси вашої стопи виражені настільки, що взуття з магазину не може приховати особливості ваших ніг, воно незручне і просто вам не підходить?

Чим більше проблем з ногами, тим цінніше стає взуття, яке буде зручним, не буде сковувати і обмежувати руху. Зовсім не потрібно міряти сотні пар взуття в звичайному взуттєвому магазині, в надії приховати проблему, або якось максимально наблизитися до пари, в якій буде більш-менш зручно. Вкорочення кінцівки, вроджені чи набуті деформації стоп, або навіть банальний «високий підйом» чи дуже великий розмір ноги, роблять візит до взуттєвого магазину справжнім випробовуванням. Малоймовірно знайти таке взуття в звичайному магазині.

 

Але не варто впадати у відчай - таке взуття можна пошити на індивідуальне замовлення в нашому магазині ортопедичного взуття Ортопрофі.

  • Де знайти взуття для проблемних ніг?

Кожна пара якісного взуття для ніг з особливостями повинна бути пошита індивідуально, за спеціальним замовленням, кваліфікованим техніком-ортопедом, який знає всі тонкощі і особливості. Від створення унікальних колодок, які виготовляються відповідно до анатомічних характеристик ніг до підбору найбільш правильних матеріалів для пошиття та виготовлення окремих елементів майбутнього взуття.

 

При індивідуальному пошитті, взуття можна зробити гарним і стильним, а саме головне – зручним і комфортним.

Зверніть увагу на приклади пошитого нами взуття:

ЯКІСТЬ

Кожна пара взуття виготовляється вручну, відповідно до найвищих стандартів якості. Використовуємо

натуральну шкіру,

високоякісні комплектуючі та підошву.

НАДІЙНІСТЬ

Відповідаємо за якість нашої продукції. Надаємо найбільшу на ринку гарантію на взуття власного виробництва - до 100 днів. При відповідному догляді наше взуття прослужить більше 5 років.

ЕСТЕТИЧНІСТЬ

В кожну пару взуття ми вкладаємо часточку душі, так як для нас це не просто робота, тому ми намагаємося зробити будь-яку пару взуття естетичною та елегантною.

КОМФОРТ

важливо зрозуміти те, що якщо вас турбують будь-які проблеми з ногами, тут вже головним фактором при виборі моделі, повинен виступати комфорт, ніж краса.

Замовлення індивідуального пошиття взуття онлайн

Реалії сьогодення значно ускладнюють взаємодію з клієнтами із інших регіонів.

Ми з компетентністю підійшли до її вирішення.

Вибравши найбільш оптимальний підхід, ми працюємо за такою схемою не один рік, щодня розширюючи коло постійних клієнтів.

У будь-якому випадку, якщо вам потрібна грамотна консультація фахівців, звертайтеся без хвилювань, для цього ми і працюємо!

Будемо раді допомогти і відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

 

 

 Основні етапи для дистанційного замовлення

індивідуального пошиття взуття тут 

Безкоштовна доставка попереднього макета та готової пари

З турботою про Вас, ми беремо всі витрати з доставки попереднього макета

та готової продукції на себе.

Для вас, в будь-яку точку України, доставка абсолютно безкоштовно.

Вальгусна деформація стоп у дітей. Як визначити, які причини і що робити? Читати далі

Як правильно обирати дитяче взуття? Читати далі

bottom of page