top of page
holding-hands-918990_1920.jpg

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИЗНАЧИТИ РОЗМІР ВЗУТТЯ?

Щоб визначити розмір взуття потрібно виміряти довжину стопи. Робити це рекомендуємо в кінці дня, так як саме в цей час розмір стопи має  максимальне значення.
Для цього візьміть два аркуші паперу і олівець. Встаньте прямо на аркуш паперу і обведіть ногу олівцем. Для визначення довжини стопи необхідно виміряти відстань між самими крайніми точками стопи від п'яти до кінчика пальців. Зробіть такі самі заміри другої ноги та оберіть більшу довжину.
Окрім цього до довжини стопи необхідно додати запас. Запас у взутті для різних сезонів повинен бути також різним. У літніх босоніжках необхідно додати 0,6-0,8 см. Для спортивного або демісезонного взуття - не менше 1 см, а для зимового взуття - 1-1,5 см.
Після цього оберіть потрібний розмір у таблиці для відповідної моделі ортопедичного взуття.

ЯКЩО НА САЙТІ НЕ МАЄ ПОТРІБНОГО МЕНІ РОЗМІРУ ВЗУТТЯ?

Якщо необхідного розміру або кольору ортопедичного взуття немає в наявності, то його можна виготовити за попереднім замовленням, пошив від 2 - 14 робочих днів.
Виготовлення за попереднім замовленням запускається у виробництво після надходження передоплати (від 300 грн.) або повної оплати Вашого замовлення.

ЧИ ІСНУЄ ГАРАНТІЯ НА ВЗУТТЯ?

Являючись виробником ортопедичного взуття ми надаємо гарантію на взуття власного виробництва.
Гарантійний термін складає 100 днів з дня покупки. 

Гарантійний термін на комплектуючі вироби, декоративні і складові частини взуття відсутній. 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОРТОПЕДИЧНИХ УСТІЛОК?

Ми виготовляємо індивідуальні ортопедичні устілки за технологією гідроформування. Ця технологія враховує ряд важливих факторів: вага людини, її вік, стан здоров'я, розподіл навантаження на різні ділянки стопи, наявність деформацій ніг і хребта. Відбиток стопи береться під навантаженням та видно всю специфіку його розподілу по поверхні стопи.
Ціни виробника, без посередників. Термін використання індивідуальних ортопедичних устілок становить 12 місяців, з безкоштовною корекцією виробів протягом цього терміну.

ЯК МОЖНА ЗАМОВИТИ ІНДИВІДУАЛЬНІ ОРТОПЕДИЧНІ УСТІЛКИ?

Зверніть будь ласка увагу, що виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок відбувається за відбитком стопи клієнта. Тому без особистого візиту до нас це неможливо!
Оформлюючи замовлення на устілки через сайт, Ви погоджуєтесь на попередню безкоштовну консультацію нашого ортопеда-техніка.

Бажаєте записатись? 

bottom of page