top of page
Пошук
  • Фото автораOrtoprofi

Як правильно обирати дитяче взуття.

Оновлено: 21 бер. 2021 р.

Чи знаєте Ви, що якісне взуття в дитинстві сприяє здоров'ю ніг в дорослому віці. Так що ж таке «правильне» дитяче взуття, і яким параметрам воно повинно відповідати?


Якісні матеріали верху взуття та підкладки, які забезпечують високі експлуатаційні характеристики, дозволяють забезпечити стопі належну як тепло так і гідроізоляцію, одночасно не перешкоджаючи теплообміну.

Найкраще обирати матеріали для дитячого взуття – натуральні (шкіра і нубук). Вони міцні, гнучкі і добре дихають. А професійне ортопедичне взуття має бути виключно з натуральної шкіри.


Підошва має бути не слизька, жорстка (там, де не повинні гнутися стопи) і еластична (в областях, що вимагають рухливість суглобів).


Правильна «геометрія» моделі взуття, тобто підошва повинна бути приклеєна не збоку, а строго перпендикулярно до осі, яку "умовно створює" гомілка.


Носок - широкий, який не стискає пальці і оберігає від ударів. А якщо модель має відкритий носок, то повинні бути створені умови для максимальної роботи пальців стоп.


Устілка має бути дихаюча, з поглинаючим вологу, та по можливості, антибактеріальним покриттям. При необхідності потрібно використовувати індивідуальні ортопедичні устілки.


Також нове дитяче взуття потрібно обирати із запасом. Запас у взутті для різних сезонів повинен бути також різним. У літніх босоніжках або сандалях до реального розміру (в см) необхідно додати 0,6-0,8 см. Якщо вибираєте спортивне взуття або демісезонне, тhow-the-cotton-industry-changed-fashion-foreverоді запас не менше 1 см, а для зимового взуття - 1-1,5 см.


Обирайте правильно і носіть з комфортом!
24 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page